Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

Nauczyciele - świetlica

• mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / Świetlicowy konkurs plastyczny - "Projekt znaczka pocztowego"

Zakończyła się kolejna edycja konkursu plastycznego pt. ,,Projekt znaczka pocztowego”. Był on przeznaczony dla uczniów klas I-IV, którzy uczęszczają do świetlicy przy SP nr 8 w Rzeszowie.

Do organizatorów wpłynęło łącznie 73 prace. Kryteriami oceny była zgodność z tematem  i wymogami regulaminu, staranność wykonania i pomysłowość.
Spośród przygotowanych projektów jury wybrało 6 prac nagrodzonych i 7 wyróżnionych.

Prace nagrodzone:

Liliana Mądrala  Ia