Obwód Szkoły


Obwód Szkoły Podstawowej nr 8

 • Broniewskiego (nr. nieparzyste),
 • Krakowska (nr. parzyste od 16 do 160),
 • Okulickiego (nr. nieparzyste),
 • Boruty Spiechowicza, Sucharskiego,
 • Kopaczewskiego,
 • Mikołajczyka,
 • ks. Czyża,
 • Dworskie Ogrody

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

 • Data aktualizacji: 2024-06-14 18:06
 • |
 • Licznik odwiedzin: 7 134 220