Samorząd Uczniowski

W dniu 2 października 2018 roku uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wybrali Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz jego Zastępcę. Zwycięzcą wyborów została Aleksandra Furman z klasy 8 d, tym samym w bieżącym roku szkolnym będzie przewodniczyć pracom SU. Jako zastępca Przewodniczącego wspierać ją będzie Joanna Świder z klasy 8 b.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim  pełnić będą mgr Ewa Litwa i mgr Beata Kucharzyk.

ZESPÓŁ DORADCZY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

( do kontaktu z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną)

• przedstawiciel klas 4: Wiktoria Krutysz z klasy 4c
  • przedstawiciel klas 5: Liwia Sanecka z klasy 5b