Biblioteka czynna:

Biblioteka / WPŁYW CZYTANIA NA ROZWÓJ DZIECI

P1016404.jpg,

WPŁYW CZYTANIA NA ROZWÓJ DZIECI

Biblioteka szkolna w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przygotowała m.in. tablicę informacyjną w holu szkoły o korzyściach wynikających z czytania wraz ze zdjęciami części literatury popularnonaukowej zakupionej do biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zdjęcia będą systematycznie wymieniane, tak, aby uczniowie i rodzice znali nowości beletrystyczne i popularnonaukowe zakupione do biblioteki. Część literatury popularnonaukowej będzie udostępniane uczniom głównie w czytelni biblioteki, gdyż są to pozycje zakupione w wielu egzemplarzach do wykorzystania na lekcjach przedmiotów i w czasie godzin z wychowawcą. Z pewnością uatrakcyjnią one te zajęcia.

Zaplanowano też pogadanki wychowawców w czasie jesiennych spotkań wywiadowczych o wpływie czytania na rozwój dzieci.

mgr Aneta Gontarczuk

• Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06