1,5 % podatku dla SP8 w ramach "Przedszkola Przyszłości"


Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie

   Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1,5 % należnego podatku za rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”, którego członkiem jesteśmy od wielu lat. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby naszych uczniów. Liczymy na Państwa życzliwość. 

Co należy zrobić?

  1. Obliczyć 1,5 % należnego podatku.
  2. Jako organizację wskazać: Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości” KRS:0000145905
  3. W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć, że wpłata dotyczy Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-06-14 18:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 134 182