Konkursy / Świąteczne życzenia i konkurs plastyczny - klasy I - III

Świąteczne życzenia i konkurs plastyczny

Podczas przedświątecznego spotkania klas I-III. W dniu 21.12.2018 r.po wspólnym obejrzeniu jasełek przygotowanym przez klasę 2b oddano głos przedstawicielom Małego Samorządu Uczniowskiego.  Liliana Kordas (3b) oraz Julia Grucel (2a) złożyły  dyrekcji szkoły, wszystkim pracownikom oraz dzieciom  świąteczne życzenia. Ten apel świąteczny  było również okazją do podania  wyników konkursu plastycznego zorganizowanego przez MSU, w którym  uczestniczyły klasy najmłodszej grupy wiekowej. Konkurs polegał on na wykonaniu w czasie zajęć lekcyjnych pracy plastycznej związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Zadaniem wychowawców każdego zespołu klasowego było wybranie ośmiu najładniejszych prac. Wszystkie nagrodzone prace były wyeksponowane podczas spotkania. Oglądając je, można było już  poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zwycięzcom pogratulowano i wręczono nagrody.

mgr Małgorzata Pecuch