Konkursy / Świąteczne życzenia i konkurs plastyczny - klasy I - III


Świąteczne życzenia i konkurs plastyczny

Podczas przedświątecznego spotkania klas I-III. W dniu 21.12.2018 r.po wspólnym obejrzeniu jasełek przygotowanym przez klasę 2b oddano głos przedstawicielom Małego Samorządu Uczniowskiego.  Liliana Kordas (3b) oraz Julia Grucel (2a) złożyły  dyrekcji szkoły, wszystkim pracownikom oraz dzieciom  świąteczne życzenia. Ten apel świąteczny  było również okazją do podania  wyników konkursu plastycznego zorganizowanego przez MSU, w którym  uczestniczyły klasy najmłodszej grupy wiekowej. Konkurs polegał on na wykonaniu w czasie zajęć lekcyjnych pracy plastycznej związanej ze świętami Bożego Narodzenia. Zadaniem wychowawców każdego zespołu klasowego było wybranie ośmiu najładniejszych prac. Wszystkie nagrodzone prace były wyeksponowane podczas spotkania. Oglądając je, można było już  poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zwycięzcom pogratulowano i wręczono nagrody.

 

                                                                                           mgr Małgorzata Pecuch

 

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-08-23 20:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 843 746