Konkursy / Moja strona do szkolnej książeczki kucharskiej

W ramach działalności Małego Samorządu Uczniowskiego zorganizowano dla klas drugich i trzecich konkurs plastyczno-literacki „Moja strona do szkolnej książeczki kucharskiej”. Celem konkursu było podzielenie się przepisem na zdrową potrawę, surówkę lub danie. Uczestnicy konkursu mieli w domu pod opieką rodziców wykonać danie, a potem na kolorowej kartce napisać własnoręcznie listę składników, dokładny przepis oraz umieścić zdjęcie swoje ze swym dziełem kulinarnym. Kartki kulinarne zwycięzców zostały wyeksponowane w holu szkoły, a zwycięzcom w dniu zakończenia roku szkolnego wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KLASY DRUGIE

I miejsca:

Natalia Szymańska 2b

Filip Skoczylas 2a

Anastazja Czado 2b

Nadia Rejman2b

Anna Lublińska 2a

II miejsca:

Wiktor Dziki 2a

Mikołaj Zawadzki 2b

Filip Litwa 2b

Nikola Czach 2a

III miejsce:

Magdalena Domagała 2a

KLASY TRZECIE

I miejsca:

Lena Sobczak 3a

Aleksandra Majdanik 3b

Gratulujemy i życzymy ,,Smacznego!”

mgr Małgorzata Pecuch