Konkursy / Konkurs kolęd

Tradycja kolędowania nie zanika... 23 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył  się Konkurs Kolęd. Uczestnicy z wszystkich klas zaprezentowali kolędy, pastorałki oraz utwory w treści nawiązujące do czasu Bożego Narodzenia. W kategorii klas młodszych ( I – III) zaprezentowało się 34  uczniów, 51 wykonawców to uczniowie klas IV – VI. Kolędy i pastorałki prezentowali soliści, duety i zespoły. Nasi artyści zagrali również na instrumentach, takich jak: gitara, keyboard, bum bum rurki czy kubki. Decyzja o przyznaniu nagród i wyróżnień nie była łatwa, ponieważ poziom wykonawczy, ogólna prezentacja oraz przygotowanie dzieci było na wysokim poziomie. Jury w składzie: mgr Tamara Machowska – Kinasz, ksiądz Mateusz Olbrot i mgr Katarzyna Kenar przyznało następujące nagrody:

KLASY I-III

Solo:

I miejsce:       Róża Ślęczka-Burek klasa III b

II miejsce:      Anna Lublińska klasa II a

III miejsce:     Krzysztof Świerad klasa III c

Zespoły:

I miejsce:       zespół z klasy III a (Oliwia Nicpoń, Alicja Wołoszyn, Magdalena Kuś, Maja Hałek, Jakub Urban)

II miejsce:      zespół z klasy I b (Marlena Szostek, Karolina Stanisławczyk, Julia Pomianek, Małgorzata Skiba)

III miejsce:     zespół z klasy III b (Magdalena Statkiewicz, Kaja Kołodziejczyk, Aleksandra Majdanik, Jakub Pająk, Dawid Deptuch)

KLASY IV-V

Solo:

I miejsce (nagroda specjalna):      Kajetan Pietrucha  klasa IV d

I miejsce:       Aleksandra Małek klasa V c

II miejsce:      Wiktoria Charkiewicz klasa V a

III miejsce:     Weronika Frączkowska klasa IV e

Pola Depowska klasa IV a

Zespoły:

I miejsce:       zespół z klasy V a (Anna Rygiel, Maja Pszczółkowska, Joanna Zięba)

II miejsce:      zespól z klasy V c (Aleksandra Małek, Filip Małek, Kamila Młynarczyk)

III miejsce:     zespół z klasy IV e (Antonina Litwa, Julia Wysocka)

zespół z klasy V b (Oktawia Drzał, Klaudia Gadulska, Justyna Grzywacz)

mgr Katarzyna Kenar