Konkursy / Wojewódzki konkurs literacko- plastyczny "Portret Podkarpacia" pod hasłem: "Słynne oblicza"


W Wojewódzkim konkursie literacko- plastycznym „Portret Podkarpacia”pod hasłem: „Słynne oblicza” nagrody otrzymali:

Aleksandra Szczupak, SP Nr 23

Piotr Kotliński, SP Nr 21

Jakub Gancarz, SP Nr 21

Zosia Witek, SP Nr 17

Anna Kulikowska, SP Nr 17

Amelia Meksuła, SP w Kielnarowej

Weronika Frączkowska, Sp Nr 8

Wiktoria Dziedzic, SP Nr 8

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia:

Kinga Łoboda, SP Nr 15

Tadeusz Romański, Sp Nr 23

Igor Skibiński, Sp Nr 8

Lena Szydło, SMS

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-09-16 08:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 041 418