Konkursy / Świętujemy razem!!!


Świętujemy razem!!!

Zapraszamy do wspólnego świętowania:

  • ubierz się w barwy narodowe i zrób sobie zdjęcie z wykonanym przez siebie hasztagiem np. #trzeciegomaja.

lub/i

  • napisz "Za co kocham polskę?" - krótka wypowiedź 3-4 zdania

Na stronie szkoły umieścimy kolaż ze zdjeciami oraz najciekawsze wypowiedzi.

Zdjęcia oraz wypowiedzi prosimy o przesłanie do 5.05.2020r. na adres agnkop.094@edu.erzeszow.pl

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-09-16 08:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 041 246