Konkursy / Szkolny Konkurs Pięknego Czytania


Szkolny konkurs pięknego czytania uczniów z klas 4-6 odbędzie się we wtorek 5 maja 2020 r o godz. 13.30. Uczniowie przeczytają fragmenty "Przygód Tomka Sawyera" Marka Twaina oraz wybranej przez siebie książki. Impreza odbędzie się na MTeams Biblioteka 2.  Już dziś zachęcamy do zapoznania się z informacjami o książkach, ktore zainteresowały uczestników konkursu.

 mgr Aneta Gontarczuk

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-09-16 08:27
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 041 228