Konkursy / Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich


Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich.

 Końcem maja 2019 r. uczniowie klas trzecich zmagali się z trudnym zadaniami matematycznymi. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności uczniów orz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych, do twórczego i logicznego myślenia.

Laureatami konkursu zostali:

 

I miejsce Anna Lublińska - kl. III a

II miejsce Igor Skibiński – kl. III a

III miejsce Franciszek Różycki – kl. III b

                 Mikołaj Zawadzki – kl. III b

 

Gratulujemy sukcesu.

 

                                                                            mgr Ewa Wyskiel

                                                                            mgr Małgorzata Pecuch

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-08-14 16:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 886 999