Konkursy / Szkolny Konkurs Matematyczny klas II


Uczniowie klas drugich uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Matematycznym. Po trzech etapach konkursu przyznano dwa pierwsze miejsca.                         Tytuł MISTRZA otrzymali:

Patryk Blok kl. 2 a

Cezary Podstawski kl. 2 b

Gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

                                                   mgr Bernardeta Głuszek,

mgr Aneta Patruś

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 163