Opieka w świetlicy szkolnej sprawowana w godzinach:

6.30 – 17.30

 

 

Nauczyciele - świetlica

  • mgr Elżebieta Kloc
  • mgr Dorota Styś
  • mgr Sylwia Pragłowska
  • mgr Katarzyna Urban
  • mgr Alicja Przychodni
  • mgr Bartosz Nowak
  • mgr inż. Maciej Dziedzic

Świetlica / Ruch to zdrowie


Witamy wszystkich po świętach. Mam nadzieję, że stęskniliście się za nami.

Dziś, po świątecznej przerwie i leniuchowaniu, proponujemy trochę ruchu, ponieważ RUCH to ZDROWIE.

Wyścig

Zaznacz start i metę możesz do tego celu wykorzystać sznurek. Przygotuj kostkę do gry. Zabawa polega na wykonaniu tylu skoków ile pokaże liczba oczek po rzucie kostką. Wygrywa osoba, która jako pierwsza przekroczy metę.

Most

Do budowy mostu potrzebne będą poduszki. Zadanie polega na przejściu na drugi koniec pokoju nie stawiając nóg na ziemi. Możesz modyfikować trasę przejścia tak żeby stawała się trudniejsza po ukończeniu pierwszego etapu.

Kolejną propozycją na dzisiejszą aktywność jest ruchowa wyprawa w kosmos.

https://www.youtube.com/watch?v=yfLCMgs9T1Q

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 366