Wydarzenia / MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU


19 października o godzinie 9.00 klasa 5b wzięła udział w międzynarodowej kampanii „Milion dzieci modli się na różańcu”. Uczniowie, podczas religii, dołączyli do wspólnej modlitwy różańcowej, transmitowanej na żywo z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach. Była to nasza odpowiedź na liczne prośby o modlitwę różańcową, jakie Matka Boża kierowała do dzieci w Fatimie oraz na słowa ojca Pio: „Jeśli milion dzieci będzie modliło się na różańcu, to świat napełni się pokojem”

mgr Katarzyna Kenar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 257