Wydarzenia / X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA


W dniu 2 października 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, we współpracy z organizatorem głównym Wydawnictwo Karty Grabowskiego ze Szczecinka, które promuje zabawową formę nauczania - uczenia się matematyki.  Z tej okazji, w tym dniu,  na lekcjach matematyki, uczniowie mogli zdobyć tytuł: Eksperta Tabliczki Mnożenia, jak również bawić się w zabawy związane z tabliczką mnożenia np. : „Ja mam…kto ma…”, układać pierścień kołowy z tabliczki mnożenia i inne, a także rozwiązywać zagadki związane z tabliczką mnożenia przygotowane przez uczniów. Gratulujemy uczniom uzyskania tytułu Eksperta Tabliczki Mnożenia i życzymy powodzenia w kolejnych łamigłówkach matematycznych.

                                                                                                                nauczyciele matematyki

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-12-04 11:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 331 260