Liczba odsłon: 1819513

Wydarzenia / UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

1 września 2020 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klas pierwszych.

Ceremonia rozpoczęła się wystąpieniem Pani dyrektor Ewy Tarnowskiej, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 8 w Rzeszowie.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń i wspólnych inicjatyw. Pamiętajmy, że edukacja jest pięknym doświadczeniem właśnie dlatego, że nie idziemy przez nią sami.

mgr Bernardeta Głuszek

mgr Aneta Patruś