Wydarzenia / Odwiedziny przedszkolaków na Jasełkach


7 stycznia w naszej szkole w pieknie udekorowanej sali, zebrali się zaproszeni goście: dzieci z przedzkola nr 12, 18, 20 i 22 wraz z wychowawczyniami. Publiczność mogła przeżyć historię Marii i Józefa, szukających miejsca do schronienia. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Na zakończenie dzieci z przedszkoli zaśpiewały kolędy i pastorałki. Dziękujemy bardzo, że przyszliście na nasze przedstawienie.
                                                                                                    
                                                                                                                  mgr Bernardeta Głuszek

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 002