Wydarzenia / Wigilia w klasie VI c


20.12.2019 odbyła się klasowa wigilia 6c. Uczniowie złożyli sobie życzenia i w miłej atmosferze spędzili czas przy wigilijnym stole. Marta,Karolina i Lillu przedstawiły tradycje wigilijne z różnych krajów.

mgr Tomasz Wojnar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 862 713