Wydarzenia / Wielkanocny konkurs plastyczny zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski


Spotkanie klas I-III w dniu 4 kwietnia 2019r., podczas którego uczniowie oglądali  przedstawienie związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy było  okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego. Ten świąteczny konkurs zorganizowany był przez Mały Samorząd Uczniowski. Założeniem konkursu było, aby z każdej klasy nagrodzić osiem osób, które w swoim zespole wykonały najstaranniejsze i najciekawsze prace. Wśród wielkanocnych prac znalazły się wzorzyste, kolorowe pisanki, barwne, papierowe koguciki, wesołe zajączki. Pomysłów dzieciom nie brakowało. Wyróżnione prace można było podziwiać podczas apelu świątecznego, a ich zwycięzcy ucieszyli się z nagród, jakimi były gipsowe żółte koguciki.

 

mgr Małgorzata Pecuch

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2019-06-21 21:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 796 506