Aktualności / WOŚP w MDK


W najbliższą niedzielę tj. 13 stycznia 2019r. o godz. 15.30, w MDK odbędzie się Koncert artystyczny z okazji 27 Wilekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z udziałem wokalistów MDK (wśród nich Elena Jakubiec uczestniczka programu The Voice of Kids- drużyna Tomsona i Barona) oraz zespołów artystycznych: IMPET, UŚMIECH, "Tradycja" i "Rzeszowianka".

Podczas Koncertu odbędzie się aukcja gadżetów WOŚP oraz innych atrakcyjnych przedmiotów. Zdjęcia znajdują się 
w galerii na naszej stronie: www.mdk.rzeszow.pl oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1945262002446009/

UWAGA! NOWOŚĆ! Będzie możliwość płatności kartą ;)

100 wolontariuszy z naszego sztabu będzie kwestować w MDK oraz w całym naszym mieście m.in. w Multikinie Rzeszów

Serdecznie zapraszamy do MDK przy ul. Osmeckiego 51. Wstęp wolny!

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 696