Aktualności / Zaproszenie na szkolenie w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 2

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie serdecznie zaprasza:

Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Pedagogów szkolnych na szkolenie

„Wszystko, czego wstydzicie się powiedzieć

czyli jak rozmawiać z dziećmi o seksie”

Szkolenie prowadzi Pani Magdalena Czyżewska-Kilar (psycholog, seksuolog kliniczny, biegły sądowy w zakresie seksuologii, psychoterapeuta).

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Poradni przy ul. Rejtana 4 (parter sala nr 4)

30 listopada 2018r w godzinach od 9.00 do 12.30.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja na szkolenie:

Telefonicznie: 17/7483800

e-mail: biuro@ppp2.rzeszow.pl

lub osobiście w sekretariacie Poradni.