Aktualności / Darmowy pakiet Office 365 dla uczniów


Uczniowie rzeszowskich szkół i nauczyciele mogą korzystać z darmowego pakietu Microsoft Office.

Pakiet Office można pobrać ze strony edu.erzeszow.pl. Logowanie odbydwa się za pomocą loginu z dziennika elektronicznego.

Uczeń może zainstalować pakiet programów na pięciu komputerach, pięciu tabletach i pięciu smartfonach. Dla uczniów niepełnoletnich wymaga jest zgoda rodzica/opiekuna na utworzenie konta ucznia. Więcej na: https://edu.erzeszow.pl/

Proszę o zapoznanie się z instrukcją:

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 572