Aktualności / Biegi Młodzieżowe przy C.H. Millenium Hall


W dniu 6.10.2018 r (sobota) odbędą się Biegi Młodzieżowe przy C.H. Millenium Hall

Zgoda (dla uczniów chcących wziąć udział w biegu) do wypełnienia przez rodziców/opiekunów. Zgody należy dostarczyć do nauczycieli  wychowania fizycznego.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 718