Aktualności / Ankieta dotycząca gospodarki wodnej na Ziemi


Uczennice klasy VII d zwracają się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej gospodarki wodnej na Ziemi.
Wyniki ankiety posłużą do realizacji projektu "Woda - białe bogactwo".
Jest to problem badawczy, prowadzony w ramach zajęć z fizyki.
Celem badań jest między innymi uzyskanie odpowiedzi na pytania:
  • Czy istnieje zagrożenie brakiem wody na świecie?
  • Czy powinniśmy oszczędzać i dbać o wodę?
  • Jakie są potrzeby i zagrożenia środowiska?
Ankieta znajduje się pod poniższym linkiem:
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POŚWIĘCONY NAM CZAS I WYPEŁNIENIE ANKIETY." 
mgr Ewa Syrylak

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-27 17:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 439 528