Aktualności / "Zaginiona korona" - mobilna gra miejską.


"Zaginiona korona"- tym razem inspirowana Balladyną Juliusza Słowackiego - mobilna gra miejską.
Serdecznie zapraszamy do udziału, gra będzie dostępna do 19 września 2020. Kod QR uruchamiający grę znajduje się na plakacie w gablocie przy bibliotece (ul. Sokoła 13) - gra działa w tej samej aplikacji co Leopold GO. Uruchomiliśmy też wersję domową gry, bez wychodzenia - kod można znaleźć tutaj:
A dla młodszych dzieci  domowa grę "Na jagody", inspirowaną tekstem Marii Konopnickiej (dostępna do 19 września) - kod można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/WiMBPwRzeszowie/posts/2987395448054515

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-10-30 09:39
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 220 359