Aktualności / T8 - Aktywna zabawa dla wszystkich


AKTYWNA ZABAWA DLA WSZYSTKICH !!!
Przygotowaliśmy tygodniowe wyzwanie dla wszystkich tancerzy zespołu T-8 - obowiązkowe (klasy taneczne, grupa E, D, C, B, A, A+), a także dla wszystkich chętnych i ciekawych jak wyglądają przykładowe ćwiczenia ..... (https://pl-pl.facebook.com/t8rzeszow/)

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 140