Aktualności / Uwaga - sprawy techniczne i nauka zdalna


Szanowni Rodzice w sprawach technicznych: brak dostępu do dziennika elektronicznego, jak utworzyć konto w Office 365 itp. prosimy w pierwszej kolejności zaznajomić się z zakładkami na stronie szkolnej (z życia szkoły - panel po lewej), potem skontaktować się z wychowawcą a następnie z M.Jerzak, S.Bilwinem

Uwaga: Jesteśmy w trakcie organizacji nauki zdalnej w najbliższym czasie otrzymacie Państwo pełną informację.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jest to dla Nas wszystkich sytuacja wyjątkowa i nowa.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-07-30 23:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 875 074