Sport / Igrzyska dzieci w pływaniu - Rzeszów

W dniu 5.03.2016 na Pływalni „Muszelka „ odbyły się Igrzyska Dzieci w pływaniu.

Naszą szkołę reprezentowało sześć uczennic i sześciu uczniów. Sztafeta dziewcząt 6x25 m w składzie: Bąk Zuzanna, Drzał Oktawia ,Młynarczyk Kamila, Rydz Olga, Blok Magdalena i Kawalec Daria zajęła III miejsce w Rzeszowie, przegrywając z SP25 i różnicą setnych sekundy z SP10, która zajęła II miejsce.

Sztafeta chłopców 6x25 m, w składzie Świeca Mateusz, Depowski Jakub, Sobolewski Przemysław, Grabek Maciej , Wojnar Tymoteusz i Ziemniak Damian zajęła II miejsce, minimalnie ulegając sztafecie SP25.

Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali:

Tymoteusz Wojnar – 1 miejsce w stylu dowolnym

Przemysław Sobolewski – 2 miejsce w stylu grzbietowym

Magdalena Blok – 3 miejsce w stylu dowolnym

Mateusz Świeca – 3 miejsce w stylu klasycznym

Damian Ziemniak – 3 miejsce w stylu motylkowym.

mgr Tomasz Wojnar