Sport / Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu

29.05.2017 w Krośnie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Z naszej szkoły, indywidualne do Finałów zakwalifikowało se dwóch uczniów: Bartek Szpilman i  Tymek Wojnar oraz sztafeta chłopców. Niestety część uczniów w tym terminie pojechało na zieloną szkołę i nie byliśmy w stanie zgłosić drużynę. Uzyskany czas sztafety w półfinałach, gdyby chłopcy podobnie popłynęli w Finałach dałby nam 8 miejsce, (8X25 - 2:16,11).

Indywidualnie w województwie, Bartek zajął 12 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym, a Tymek 9 na 50 metrów stylem dowolnym.
Należy bardzo pochwalić Bartka za sportowe zaangażowanie!!!! - chłopiec mimo, że w tym terminie miał zieloną szkołę, pojechał do Krosna i po zawodach dołączył do klasy na wycieczkę.
mgr Tomasz Wojnar