Sport / Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu


29.05.2017 w Krośnie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Z naszej szkoły, indywidualne do Finałów zakwalifikowało se dwóch uczniów: Bartek Szpilman i  Tymek Wojnar oraz sztafeta chłopców. Niestety część uczniów w tym terminie pojechało na zieloną szkołę i nie byliśmy w stanie zgłosić drużynę. Uzyskany czas sztafety w półfinałach, gdyby chłopcy podobnie popłynęli w Finałach dałby nam 8 miejsce, (8X25 - 2:16,11).

Indywidualnie w województwie, Bartek zajął 12 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym, a Tymek 9 na 50 metrów stylem dowolnym.
Należy bardzo pochwalić Bartka za sportowe zaangażowanie!!!! - chłopiec mimo, że w tym terminie miał zieloną szkołę, pojechał do Krosna i po zawodach dołączył do klasy na wycieczkę.
mgr Tomasz Wojnar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2018-07-19 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 961 285