Sport / Mistorzstwa Szkół Podstawowych w piłce nożnej


W dniu 15.04.2024 r. odbyły się Mistrzostwa Szkól Podstawowych w piłce nożnej – zmagania grupowe

Reprezentacja naszej szkoły występowała w drużynie „E”. Swój pierwszy mecz wygrała pokonując SP24 2:1. Drugi mecz niestety przegrała z SP Sióstr Pijarek 0:3 i odpadła z dalszych rozgrywek.

 

Zespół w składzie:

Tomasz Bis

Patryk Blok

Mateusz Bobra

Hubert Jakubowski

Marcel Juśkiewicz

Ignacy Kaczor

Mariusz Kontek

Dominik Popek

Mateusz Wójcicki

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 236