Sport / Indywidualne Mistrzostwa w LA dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych


21.09.2023 r. nasze dziewczyny godnie reprezentowały nasza szkołe na igrzyskach dzieci z lekkiej atletyki. 

Dzięki uczennicy klasy 4a Mai Kandefer otarlismy sie o podium. Majka zajeła 5 miejsce mimo iż startowala z 6 klasistkami. Brawo Majka. Trzymamy kciuki za następne zawody.
Bartosz Nowak

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 208