Sport / Piłka nożna dziewcząt klas 7-8


W dniu 26.04 odbyły się w zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt. Nasza reprezentacja w skladzie: Majka Fryc, Lena Sobczak, Ola Sobczak, Noela Rogowska, Kinga Baranowska, Ania Pastucha, Karolina Ziomek zajęła II miejsce!! Gratulujemy 

mgr Maria Gubernat

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 190 054