Sport / Zawody Rugby Tag


I i III miejce naszych drużynyn w zawodach Rugby Tag

W dniu 29.11.2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów w Rzeszowie odbyły się zawody w rugby tag. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V i VI. W składzie:

Klasy V:

Jakub Jucha

Jakub Marciniszyn

Liliana Mądrala

Oskar Nycek

Oliwier Sznajder

Lena Szubert

Eryk Wołoszyn

 

Klasy VI

Patryk Blok

Hubert Jakubowski

Gabriela Jurkiewicz

Ignacy Kaczor

Mariusz Kontek

Aleksander Stupnicki

Maja Szczypek

 

Drużyna klasy V zajęła 3 miejsce

Drużyna klasy VI  zajęła 1 miejsce

Najleszym graczem wśród klas VI został Aleksander Stupnicki!

mgr Paweł Jakubowicz

 

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 202