Sport / Indywidualne biegi przełajowe


W dniu 12.10.2022 r. dzieci z klas 8,7,6,5 reprezentowali naszą szkołę na biegach przełajowych na stadionie Resovii w Rzeszowie. 

Uczniowie biegli na dystansach:
- chłopaki z klas 7,8 - 1000m.
Reprezentowali: Miłosz Gawlikowski, Jakub Urban, Adrian Krawczyk, Maks Możdżeń, Filip Orszulik oraz Wiktor Dziki;
- dziewczęta z klas 8 - 800m. Reprezentowały: Maja Fryc, Kinga Baranowska, Aleksandra Sobczak;
- dziewczęta z klas 5,6 - 600m. Reprezentowały: Anna Kiszka, Lila Mądrala, Martyna Szubert, Gabriela Maciąg oraz Milena Pyś.
   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 294