Sport / Piłka nożna klas V-VI


Uczniowie z klas V, VI i VII wzięli udział w półfinale rozgrywek międzyszkolnych w  piłkę nożną przy ulicy Skrajnej. Niestety mimo walki chłopcom nie udało się awansować do finału rozgrywek.

Ks. Rafał Flak

mgr Paweł Jakubowicz

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 239