Sport / Czwórbój - Igrzyska Dzieci

W dniu 11.05.2022 r. na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyły się zawody lekkoatletyczne – Czwórbój dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci

Naszą szkołę reprezentowało 6 dziewcząt w składzie:

K. Baranowska, M. Fryc, G. Haber, A. Majdanik, N. Rejman, M. Świętoń

oraz 6 chłopców: M. Gawlikowski, I. Kaczor, H. Kałucki, A. Krawczyk, F. Litwa, J. Urban.

Najlepszymi zawodnikami w swoich zespołach byli:

wśród dziewcząt; Kinga Baranowska, która zdobyła 173 punkty na 659 zdobyte przez całą drużynę dziewcząt

wśród chłopców Miłosz Gawlikowski, który zdobył 214 punktów na 693 zdobyte przez całą drużynę  chłopców

mgr Paweł Jakubowicz

• Data aktualizacji: 2024-03-27 17:38