Sport / Piłka nożna chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej


W dniu 10.05.2022 r. reprezentacja chłopców klas ósmych wzięła udział w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 22 reprezentacje szkół z Rzeszowa. W wyniku losowania ustalono 7 grup eliminacyjnych. Nasza szkoła rozgrywała mecze w grupie D. Mecze rozgrywane były na orliku w Rzeszowie przy ul. Starzyńskiego. Niestety mino walki chłopcy nie awansowali do dalszego etapu rozgrywek.

 

mgr Paweł Jakubowicz

 

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 277