Sport / Klasa 8 c na lodowisku


W piątek 14.O1.2022 klasa 8c miała lekcje WF na lodowisku. Wszystkim uczniom, również tym którzy pierwszy raz w życiu byli na łyżwach bardzo spodobała się taka forma lekcji Wf.W przyszłości jeśli pogoda dopisze, tego typu  zajęcia będą kontynuowane.
mgr Tomasz Wojnar

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 210