Sport / Zawody rugby tag


W dniu 24.11.2021 r. odbyły się zawody rugby tag w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym w Rzeszowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV i VI.

Zespól klas IV wywalczył 3 miejsce w składzie:

Jakub Jucha

Oskar Nycek

Jakub Marciniszyn

Oliwier Sznajder

Anastasiia Tretiak

Zespół klas VI wywalczył miejsce 5 w składzie:

Nina Haręża

Marcel Juśkiewicz

Olimpia Nowak-Sas

Maksymilian Poczynek

Dominik Popek

Igor Skibiński

Aleksander Stupnicki

 mgr Paweł Jakubowicz

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 205