Sport / II miejsce w zawodach rejonowych w szachach


II miejsce w zawodach rejonowych w szachach
W dniu 16.11.2021 r. odbyły się zawody rejonowe w szachach. W kategorii klas 7-8 nasza reprezentacja spisała się znakomicie, zajmując 2 miejsce i uzyskując awans do finału wojewódzkiego,
Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny SP nr 8:
Marcel Zawadzki kl. 8d
Kacper Draus kl. 8d
Oskar Nicpoń kl. 8d
Aleksandra Majdanik kl. 7b

Opiekun drużyny:
mgr Grzegorz Garncarski

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 219