Sport / Wyjazdy narciarskie - Chyrowa 09.01 i Puławy Górne 11.02

Wyjazdy narciarskie – Chyrowa 09.01 i Puławy Górne 11.02

Uczniowie z naszej szkoły od początku zimy uczestniczyli w dwóch wyjazdach narciarskich. Pierwszy odbył się do stacji Chyrowa-ski dziewiątego stycznia. Na trasie o łagodnym nachyleniu, większość osób miała pierwszy raz w tym sezonie narty na nogach, więc wszyscy mieli możliwość rozjeździć się przed feriami i spędzić kilka godzin na jeździe na nartach w zimowej scenerii.

Kolejny wyjazd 11.02 odbył się do stacji Kiczera-ski w Puławach Górnych. Był to udział w akcji „Narty dzieciom”. Dzieci w cenie pakietu otrzymują: karnet na wyciąg, wyżywienie, sprzęt narciarski i opiekę instruktorów. Dzięki temu mają możliwość: spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, uczyć się jeździć na nartach, doskonalić technikę jazdy, zapoznać się ze sprzętym zimowym i dekalogiem FIS, kształtować kondycję  fizyczną oraz poznawać zalety Beskidu Niskiego. Dzień dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i wszyscy szczęśliwi wrócili do Rzeszowa w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy w tym sezonie 26 lutego i  10 marca do  Krynicy Zdrój

mgr Grzegorz Garncarski

mgr Maria Gubernat