Sport / Czwórbój lekkoatletyczny


W dniu 24.05.2019 r. odbyły się zawody lekkoatletyczne – czwórbój.

Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów w składzie:

Dziewczęta: Oktawia Drzał, Oliwia Szczurko, Maja Gawrońska, Nikola Kłeczek, Wiktoria Gaździk, Anna Buniowska.

Chłopcy: Szymon Jucha, Jan Leś, Natan Gawroński, Jakub Depowski, Kacper Kuźniar, Maciej Mazurek

Dziewczęta zajęły 7 miejsce

Chłopcy zajęli 8 miejsce

 

mgr Paweł Jakubowicz

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-21 09:59
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 413 826