Sport / Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Pływaniu


W dniu 19.03.2019 r. odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów:

Dziewczęta: Nikola Kłeczek, Honorata Nowak, Maja Gawrońska, Kamila Młynarczyk, Hanna Kądziołka, Oktawia Drzał.

Chłopcy: Piotr Jankowski, Jakub Depowski, Filip Jakubowski, Maksymilian Styś, Kaper Kuźniar, Oskar Nipcoń.

Chłopcy w sztafecie 6 x 25 m wywalczyli 3 miejsce.

Jakub Depowski z klasy 6 b zajął 3 miejsce  w stylu dowolnym na dystansie 50 m.

mgr Paweł Jakubowicz 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-28 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 441 604