Sport / Wyjazd rekreacyjno-szkoleniowy na narty do Chyrowej.


Wyjazd rekreacyjno-szkoleniowy na narty do Chyrowej.
W dniu 31.01.2019 r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyły w wyjeździe narciarskim do stacji narciarskiej Chyrowa-ski koło Dukli. Wszyscy spędzili aktywnie 5 godzin na stoku i doskonalili swoje umiejętności jazdy nartach.
Pomimo dużego zmęczenia uczniowie powrócili zadowoleni i chętni na rozwijanie umiejętności jazdy na nartach.
Opiekunowie:
mgr Grzegorz Garncarski
mgr Maria Gubernat
mgr Klaudia Lelek

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2020-02-28 12:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 441 741