Nasze sukcesy / VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"

Wielki ortograficzny sukces naszych uczniów!

Ponad 11 tysięcy uczestników  z setek szkół – tak w skrócie wyglądał etap szkolny VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.

Decyzją Podkarpackiej Komisji Konkursu - po weryfikacji prac uczniów - do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 60 uczniów kategorii klas IV-VI oraz 58 uczniów z klas VII- VIII. Na podstawie uzyskanych przez uczniów wyników oraz ogólnej liczny uczniów z danymi wynikami w każdej z kategorii wiekowej do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani z każdej kolejnej kategorii wiekowej uczniowie z co najmniej 86,5 (klasy IV- VI), 82,5 (Klasy VII- VII i III gimnazjum).

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Furman Kacper z klasy VI c

Selwa Ewelina z klasy VI c

Krok Zuzanna z klasy VIII a

Sobolewski Przemysław z klasy VII c

Eliminacje wojewódzkie odbędą się 7 listopada. Finalistom Dyktanda gratulujemy bardzo wysokich wyników!

mgr Beata Kucharzyk