Liczba odsłon: 493567

Nasze sukcesy / Międzyszkolny Konkurs plastyczno-językowy "Postkarte aus Wien"


Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy  Zuzanny Durołek z kl.8b w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno-językowym  „Postkarte aus Wien” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Rzeszowie. Zuzia zajęła III miejsce, otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 217