Liczba odsłon: 493565

Nasze sukcesy / Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich


Bardzo miło nam poinformować o sukcesie naszych drugiklasistów. Uczniowie Bartosz Kowalski z kl. II a i Hubert Ruszała z kl. II b zdobyli tytuł Wicemistrza w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas II pn. "W Krainie Liczb". Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 211