Liczba odsłon: 492531

Nasze sukcesy / Mieszko Machaj z klasy 4a laureatem Miejskiego Konkursu "Rzeszów - moje miasto"


Mieszko Machaj uzyskał II miejsce w Miejskim Konkursie "Rzeszów - moje miasto" zorganizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Uczeń klasy 4a wykazał się talentem literackim i napisał ciekawą, własną legendę o Rzeszowie.

Kolejnych sukcesów życzy mgr Ewa Tarnowska

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 189 997