Liczba odsłon: 493612

Nasze sukcesy / XII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne origami"


Uczennica klasy 5 c Magdalena Szot zdobyła trzecie miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne origami" w kategorii klas 4-6, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Rzeszowie. Gratulujemy Madziu sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
                                                                                         
 mgr Agnieszka Gorczyca

Wszystkie publikowane treści chronione są prawami autorskimi należącymi do SP8, któremu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.), jako autorowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z nich i rozporządzania nimi. Rozpowszechnianie treści za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej czy elektronicznej, jak i ich przerabianie, odsprzedawanie i upublicznianie, bez pisemnej zgody autora, jest zabronione.

  • Data aktualizacji: 2024-07-09 08:31
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 196 405